Zoeken  
Guido
Home



Veilig Verkeer Nederland op school

Op 1 en 2 oktober komen gastdocenten op school voor het Project Verkeerseducatie Jongeren van Veilig Verkeer Nederland. Alle eerste klassen zijn dan 3 lesuren met dit project bezig. Het doel is uiteraard hen te doordringen van de gevaren in het verkeer. We hopen dat ze hun eigen gedrag in het verkeer daardoor zullen aanpassen.

De leerlingen krijgen de video “Fietsen voor je leven” te zien. Daar wordt ook over doorgesproken. Buiten zal een trailer staan om de leerlingen in de praktijk de gevolgen van de dode hoek te laten ervaren. En in het computerlokaal zullen ze een verkeersquiz maken.

Deze lessen worden gegeven in plaats van de reguliere lessen. De docenten die ze volgens het rooster hebben, begeleiden de klas en ondersteunen de gastdocenten.



Vormgeving en realisatie:
SchoolMaster BV